Image not available
Image not available
Image not available
Image not available

شركت بريد سامانه نوين با بيش از 19 سال سابقه به عنوان يكي از پيشگامان صنعت IT كشور در حوزه راهكارهاي سازماني و سيستم‌هاي اتوماسيون اداري، نقش مهم و سازنده‌اي در تحولات و بهبود فرآيندهاي اداري سازمان‌ها داشته است. اين شركت در راستاي نهادينه شدن سياستهاي كلي نظام اداري كشور، تمهيدات خاصي را براي تسريع و تسهيل ارائه خدمات كشوري، يكپارچه‌سازي اطلاعات، افزايش اثربخشي و كارايي فرآيندهاي اداري و در نتيجه چابك‌سازي نظام اداري انديشيده است. نتايج فوق را مي‌توان در راه‌‌اندازي موفق اين فناوري و كسب اعتماد بيش از 1200 سازمان از مهم‌ترين و بزرگ‌ترين دستگاه‌هاي اجرايي كشور مشاهده نمود.

  • ارزش ها و مسئولیت های اجتماعی

بدون ترديد پايبندي به اصول و ارزش‌‌هاي حاكم بر شركت و تامين رضايت تمامي ذينفعان؛ تاثير مستقيم در تحقق اهداف اقتصادي و اجتماعي شركت خواهد داشت. همچنين توجه به مسئوليت‌هاي اجتماعي و پذيرش نقش خود در تحولات جامعه تعيين كننده آينده‌اي روشن در كشور را به ارمغان مي‌آورد. از اين رو شركت ضمن تبيين ارزش‌ها و مسئوليت‌هاي اجتماعي خود، سعي خود را در پايبندي و توجه به آن مصروف مي‌دارد.

  • چشم‌انداز و ماموريت‌

چشم انداز ما؛  ايجاد سازماني چابك و توانمند براي مشتريان است و در اين راستا با ارائه راهكارهاي يكپارچه براي شناخت درست، برنامه ريزي و تصميم گيري مناسب و اقدام كارا و اثربخش، همواره مشتريان را در بهبود فرآيندها، پيشبرد راهبردها و دستيابي به اهداف خود، همراهي مي نمائيم :

ما بر آنيم تا برترين صادركننده و شركت پيشرو در ارائه راهكارهاي سازماني مبتني بر فناوري اطلاعات در كشور شويم.

مأموريت ما توانمندسازي سازمان‌ها با ارائه راهكارهاي مبتني بر فناوري اطلاعات با استفاده از مشاوره، تحليل و طراحي، توليد، بومي سازي، آموزش و استقرار  بر اساس تجربيات و الگوهاي موفق است.

  • توانمندی‎ها و تخصص‎ها

ارائه راهكارهاي سازماني يكپارچه مبتني بر تكنولوژي‌هاي روزآمد و خدمات پشتيباني به طيف وسيعي از مشتريان در سراسر كشور و همچنين تجربه مديريت سايت‌هاي بزرگ از حيث حجم اطلاعات و وسعت سازماني از جمله توانمندي‌ها و تخصص‌هاي شركت بريد سامانه نوين مي‌باشد.

ارائه سيستم‌هاي يكپارچه و جامع از اهداف و رويكردهاي اصلي شركت در زمينه طراحي، توليد و توسعه محصولات خود مي‌باشد. در همين راستا ارائه يك چارچوب نرم‌افزاري (Framework) با استفاده از تكنولوژي روزآمد كه علاوه بر امكان يكپارچه‌سازي سيستم‌هاي سازمان، افزايش سرعت توسعه سيستم‌ها را به همراه داشته باشد از جمله تجربيات و تخصص‌هاي شركت مي‌باشد.

گستره جغرافيايي مشتريان شركت در سراسر كشور، موجب گرديده تا شركت علاوه بر تشكيل تيم‌هاي فني جهت خدمت‌رساني حضوري در تمامي استان‌هاي كشور، تمهيدات خاصي را ضمن رعايت ملاحظات ايمني و امنيتي جهت تسريع و تسهيل ارائه خدمات مبتني بر سرويس‌ راه دور جهت ارائه خدمات در سراسر كشور بينديشد.

يكي از مهم‌ترين توانمندي‌ها و تخصص‌هاي شركت، مديريت اطلاعات مهم‌ترين و بزرگ‌ترين دستگاه‌هاي اجرايي كشور در طي سال‌هاي گذشته (بيش از 15 سال اطلاعات مربوط به مكاتبات) در حجم‌هاي وسيع مبتني بر يكي از قوي‌ترين ابزارهاي پايگاه داده دنيا مي‌باشد.

تجربه پياده‌سازي و استقرار سيستم‌ در بزرگ‌ترين سازمان‌هاي كشور از حيث وسعت سازماني (سايت‌هاي با بيش از 8000 كاربر همزمان) از جمله دستاوردها و تجربيات موفق شركت مي‌باشد. اين تجربيات منجر به استفاده از ابزارها و تكنولوژي‌هاي روزآمد در حوزه نصب، پياده‌سازي، استقرار و توسعه سيستم‌ها در سايت‌هاي بزرگ با كم‌ترين ريسك و تنش‌سازماني گرديده است.

پياده‌سازي سيستم در سازمان‌هاي مختلف و متنوع از حيث نوع فعاليت اعم از سازمان‌هاي ستادي و اداري اجرايي، شركت‌هاي صنعتي و توليدي، سازمان‌ها، موسسات و شركت‌هاي خدماتي در صنعت‌هاي مختلف، علاوه بر بلوغ محصولات شركت، انعطاف‌پذيري خاصي را در محصولات شركت به ارمغان آورده است.

استفاده از محصولات شركت توسط طيف وسيعي از كاربران در سطوح مختلف سازماني اعم از مديران ارشد، مديران مياني، روساي ادارات، كارشناسان و كارمندان، علاوه بر انعطاف‌پذيري سيستم، موجب جامعيت و سهولت كاربري محصولات شركت گرديده است.

نوآوري در محصول و همچنين استفاده از آخرين دستاوردهاي تكنولوژيك در طراحي و توسعه محصولات شركت از جمله تخصص‌ها و توانمندي‌هاي شركت مي‌باشد. ارائه پنج نسل از سيستم‌هاي اتوماسيون اداري در كمتر از 15 سال نشان از نوآوري و بهره‌گيري  از تكنولوژي‌هاي روز در ارائه محصولات شركت مي‌باشد. 

استفاده از تكنولوژي‌هاي روزآمد در محصولات و خدمات شركت جز با بهره‌گيري از نيروهاي متخصص و با دانش فني روز امكان‌پذير نمي‌باشد. از اين رو، همكاري با نيروهاي متخصص، متعهد و دانش‌آموخته در بهترين دانشگاه‌هاي كشور همواره در دستور كار شركت بوده است.